Kraków kominki, który sklep ?

Kraków kominki, który sklep ?

Znacie jakieś porządne oferty wkładów kominkowych gazowych w Krakowie? Istotna jest dla mnie cena, albowiem jak się już zdążyłem zorientować, to nie jest tani wydatek. Jak coś, czekam.

Dzidzia

Posty: 6

 
Tutaj mają całkiem dobre ceny, jeśli chodzi o kominki http://wkladzeliwnyantek.pl. Stacjonarny sklep znajdziesz na Stattlera. Można od razu doradzić się co do wyboru.

Klakier

Posty: 6

 
Czekam na wszelkie informacje. Mnie też interesuje montaż kominków w Krakowie. W sumie jeśli chodzi o wybór kominka i zabudowy, to poradzę sobie sam. Gorzej z wykonaniem :)

eloop

Posty: 21

 
O tak ja też jestem chętna, żeby dowiedzieć się, jaki sklep z kominkami w Krakowie jest godny polecenia. Nie mam żadnej wiedzy w tym temacie, a chciałabym skorzystać z kompleksowej oferty takiej od a do z, żeby doradzili mi dobry kominek, zaproponowali model i zajęli się instalacją.

jordanos

Posty: 15

 
Na pewno sprawdzę, bo nie mam zamiaru skorzystać z oferty, której nikt nie poleca lub nie ma dobrej opinii. Wasza pomoc jest dla mnie bardzo ważna, a widzę, że w kwestii kominków w Krakowie temat dość fajnie się rozwinął i mam nadzieję na dobrą ofertę, której nie będę żałował. Pozdrawiam i oczywiście bardzo dziękuję.

Intro_69

Posty: 9

 
Ja jednakże zdecyduję się chyba na powietrzny wkład. Nie mam jakoś przekonania do tego płaszcza wodnego, tym niezwyklej że mam stare centralne ogrzewanie i nie niesłychanie da się to jakoś zgrać. Myślę, że nie zrobię źle, gdy wybiorę którąś z ofert w Krakowie, czyli dokładnie kominków powietrznych, jakie są dobrze opiniowane.

jpyzio

Posty: 24

 
Dla mnie liczą się przede wszystkim opinie klientów. Zawsze gdy mam podjąć jakąś poważniejszą decyzję, szukam opinii, bowiem w przeciwnym razie bałbym się skorzystać z danej oferty. Teraz mam w planach kominek gazowy w Krakowie i opinia jest dla mnie równie ważna.

gregcie@

Posty: 14