kalkulator biegowy, polecicie ?

kalkulator biegowy, polecicie ?

Gdzie znajduję kalkulator BMI, bo chce sprawdzić czy przypadkiem nie mam zbyt mnóstwo kilogramów w stosunku do wzrostu?

Gucio

Posty: 1

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj znaczące jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób prościej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasem warto, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

Rico

Posty: 22

 
Lubię dbać o siebie, lecz nie zawsze jest na to czas. Jeżeli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, iż na zdrowie nie ma już czas. To nie ulega wątpliwości nie jest rozsądne, lecz co zrobić?

Nowa

Posty: 16

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to bardzo ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

azreala14

Posty: 4

 
Korzystam z kalkulatora BMI ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o wadze.

Pietiap

Posty: 12

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, niemniej jednak cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a potem jest już o sporo, sporo trudniej.

Facio

Posty: 3

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to mnóstwo czasu, wobec tego należałoby zbadać swoją wagę. Wówczas wiemy jak sporo pracy nas czeka nad sobą.

wisła1905

Posty: 11

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

Joe

Posty: 12

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

Pszemeg

Posty: 7