informatyk, poszukuję!

informatyk, poszukuję!

Mam problem z podłączeniem drukarki do komputera. Nie za niesłychanie wiem, co z tym wykonać? Może by mi jakiś serwis komputerowy pomógł? Znacie kogoś, kto się tym zajmuje.

Polaczek90

Posty: 3

 
Gdyby nie informatyk to bym miał poważne kłopoty z odzyskiwaniem danych z dysku twardego. Dysk był mocno zniszczony, dlatego myślałem, że się nie uda. Na szczęście większość danych dało się odzyskać i jestem niezwykle usatysfakcjonowany. Polecam oddać komputer komuś, kto się na tym faktycznie niezwykle dobrze zna.

namok

Posty: 6

 
Polecam wizytę w serwisie komputerowym w Świdniku. Swoją ofertę mają na stronie https://itex-serwis-komputerow.pl. są na wszystko bardzo dobrze przygotowani.

980000

Posty: 20

 
Większość napraw wykonuje sam także Wam nie pomogę. Nie ulega wątpliwości nie zawsze się to udaje, lecz na pewno warto próbować. Trzeba się na tym znać, bowiem można też sprzętowi zaszkodzić. Jeśli ktoś wiedzy nie ma to tylko serwis pozostaje.

Lupusx

Posty: 13

 
Mnie serwis laptopów niezmiernie pomógł. Miałem problemy z kartą graficzną, wobec tego prędko zabrali się za pracę i dali radę. Polecam fachowców, albowiem samemu to można tylko zaszkodzić, a potem taka naprawa jest o sporo trudniejsze i naturalnie o sporo wiecej kosztuje.

Dagmara87

Posty: 4

 
Nie znam się kompletnie na komputerach. Zawsze jak pojawi się jakaś awaria to korzystamy z pomocy informatyków, bo to dla mnie bezpieczniejsze rozwiązanie. Można w ten sposób zyskać naprawdę bardzo dużo. Wiem, że trzeba zapić, ale się opłaca.

Fanatyk

Posty: 8

 
Bez serwisu komputerów to bym ze sprzętu nie korzystał. Mam pecha i ciągle się coś dzieje nie tak. Dobrze, iż są fachowcy, którzy są w stanie mi pomóc.

Kmiotek55

Posty: 10