pranie dywanów Tuchola, sprawdzona firma?

pranie dywanów Tuchola, sprawdzona firma?

Z góry dziękuję za nakaz jakiejś dobrej pralni, do jakiej można oddać wykładzinę do gruntownego prania. Jeśli polecacie jakieś czyszczenie dywanów w Człuchowie, dajcie znać.

Dyduchrr

Posty: 6

 
Pewnie w końcu i ja będę musiała skorzystać z czyszczenia dywanów. Szukałam w Tucholi dobrych pralni, ale jak coś, zawsze możecie polecić jeszcze jakąś sprawdzoną firmę. Czekam i pozdrawiam.

jumju

Posty: 14

 
Polecam usługi tej pralni http://www.pralniadywanow.eu. Zajmują się pranie dywanów w Grudziądzu, a także oferują impregnację, ozonowanie i wiele innych usług dotyczących dywanów. Są skuteczni i właśnie dlatego polecam wam, bo już niejednokrotnie korzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni.

Krzyś23

Posty: 4

 
Sprawdź sobie pralnie i porównaj sposoby, jakie stosują. Jeżeli chodzi o czyszczenie dywanów w Grudziądzu, to mogą przyjechać do domu i wyprać na miejscu, lecz to wtedy nie jest tak skuteczne jak pranie w pralni. Wiem z własnego doświadczenia.

Jasia12

Posty: 22

 
Tak myślałam i nie myliłam się. Dobrze, że skorzystałam z prania dywanów w Świeciu, bo teraz widzę różnicę. Mąż zawiózł do pralni dywan, który już od dawna wymagał konkretnego prania. Teraz pachnie, nie ma plam, a przede wszystkim tych groźnych roztoczy.

Lupusx

Posty: 13

 
U nas dywany są zawsze czyste i naprawdę bez porównania z tymi, jakie ma moja siostra :) Już niejednokrotnie jej mówiłam, że to niezdrowe dla dzieci, żeby nie korzystać z profesjonalnego czyszczenia dywanów. Jest wiele tanich pralni w Grudziądzu.

piekniśś

Posty: 6