Potrzebna pomoc informatyka

Potrzebna pomoc informatyka

Witajcie, szukam firmy albo osoby prywatnej, która jest w stanie przegrać kilka kaset vhs na płyty dvd. Są to dla mnie niesłychanie cenne nagrania i chętnie wróciłbym do dawnych wspomnień.

Uleczek4

Posty: 12

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednakże nie znalazłem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, ponieważ chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory znalazłem kilka takich osób niemniej jednak wymagają oni kilkuset złotych od jednego nagrania vhs więc jest to trochę zbyt dużo jak dla mnie.

blain_23

Posty: 20

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w dobrej formie nasze rodzinne pamiątki, jakie były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, że można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś wykonać?

Pilnie mi na tym zależy wobec tego też proszę o odpowiedzi.

Czasowy

Posty: 21

 
Czy udało ci się już może odszukać rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Część kaset nie jest w idealnym stanie wobec tego zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych specjalistów natomiast nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

irek157

Posty: 25

 
Na paru forach internetowych zalazłem dużo pozytywnych opinii na temat oferty firmy www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem lecz zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica wesela moich rodziców i myślę, że nagranie ich wesela na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

Eksperttt45

Posty: 20

 
Taka kopia nagrania vhs może być znakomitym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze ślubu rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk zarówno fakt jest niesamowity.

shalafi

Posty: 20

 
Oferta http://www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście złotych jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

darkness6

Posty: 23