eko domki, gdzie szukać?

eko domki, gdzie szukać?

Chciałabym zakupić nowoczesny domek letniskowy tylko niestety u mnie w miejscowości nikt takich nie produkuje. Może jesteście w stanie mi polecić sklep internetowy, w którym zamówienie solidną konstrukcję?

Marko

Posty: 3

 
Niezwykle mi się podobają domy drewniane całoroczne. Posiadam działkę za miastem i właśnie z mężem zastanawiamy się nad tego typu konstrukcją. Domki całoroczne są trochę droższe od tych sezonowych, natomiast tylko do nich można jeździć nie patrząc na porę roku.

namok

Posty: 2

 
Bez wątpienia, iż domki letniskowe najlepiej wybierać te z tarasem. Posiadam domek letniskowy 25m2 i do tego ma 12m2 tarasu. Można spokojnie wypić kawę na świeżym powietrzu lub wykonać grilla.

jajcarek

Posty: 4

 
Nowoczesny domek letniskowy sprawdzi się zarówno na działce rekreacyjnej, jak i na przydomowym ogrodzie. Wiele firm oprócz domków letniskowych, wykonują również domki narzędziowe, altany lub drewutnie.

FighterFX

Posty: 26

 
Słyszałam o tym, że właśnie są domki na zgłoszenie, przepisy są takie, że nie trzeba załatwiać tylu formalności co przy budowie dużego domu murowanego. Co o tym myślicie? Zastanawiam się nad zakupem takiego drewnianego 35m2.

Gumis

Posty: 3

 
Ja kupiłam kilka, aby zrobić domki letniskowe nad morzem do wynajęcia. Zamówiłam je od tej firmy https://kupdomekletniskowy.pl. Powiem wam, że jestem bardzo zadowolona. Firma poleciła mi, które domki będą idealne do agroturystyki.

fikusik

Posty: 14

 
Nowoczesny domek letniskowy sprawdzi się także na działce rekreacyjnej, jak i na przydomowym ogrodzie. Wiele firm oprócz domków letniskowych, wykonują również domki narzędziowe, altany lub drewutnie.

Olekk

Posty: 7

 
Ja u siebie na działce postawiłem dom całoroczny 35m2. Działkę mam za miastem. Domek był spełnieniem marzeń mojej żony. Teraz w każdy wolny weekend jeździmy tam, by odpocząć.

Lupusx

Posty: 4

 
Musisz poszukać jakiegoś sklepu, który sprzedaje drewniane domy letniskowe. Pamiętaj jeszcze, aby sprawdzić, czy dany domek jest sezonowy czy całoroczny.

Czertuś_00

Posty: 4

 
Oczywiście, że domki letniskowe najlepiej wybierać te z tarasem. Posiadam domek letniskowy 25m2 i do tego ma 12m2 tarasu. Można spokojnie wypić kawę na świeżym powietrzu lub zrobić grilla.

Wariat

Posty: 5