wycieczki rodzinne all inclusive, które biuro ?

wycieczki rodzinne all inclusive, które biuro ?

Dzień dobry. Mam pytanie do osób, które wybierały się z jakimś organizatorem na wakacje rodzinne all inclusive. Jeśli wszystko było w porządku, chętnie skorzystamy. W planach mamy egzotyczne wakacje :)

Boss

Posty: 13

 
Instruktorzy to podstawa w czasie takiego pobytu. Jak jesteś amatorem, to oczywiście tym bardziej trzeba zwracać uwagę na to, jaka to dokładnie propozycja wycieczek all inclusive. Nie polecam mało znanych organizatorów.

martins6

Posty: 17

 
Jakby ktoś jeszcze coś miał w zanadrzu to polecać :D Czas nagli, a jakoś na razie żadna oferta wakacji all inclusive w Tajlandii nie zrobiła na mnie wrażenia :(

warter88

Posty: 13

 
Nam dzisiaj marzy się egzotyka, dlatego też takie oferty robią na nas szczególne wrażenie. Pewnie też zdecydujemy się na wakacje rodzinne all inclusive, gdyż to najwygodniejsza forma, jeżeli jedzie się z dziećmi. Mamy w planach odnalezienie jakiejś promocji :) Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Dagmara87

Posty: 19

 
Polecam zajrzeć na ich stronę http://clubmed.pl. To organizator wycieczek all inclusive na całym świecie. Mają renomę, są na ryku od 1950 roku. My zaufaliśmy i nie zawiedliśmy się w tamtym roku :)

fidelio

Posty: 21

 
Lepszej opcji od wycieczek all inclusive nie znam. Nie uważam motania się i konieczności posiadania non stop gotówki. Trzeba jednak dokładnie sprawdzić co taka oferta zawiera.

kubaraj

Posty: 21

 
Przed nami podobny dylemat, ale jednak bezpieczeństwo i komfort non stop na pierwszym miejscu. Pewnie zdecydujemy się na wycieczki rodzinne all inclusive, ponieważ każde inne rozwiązanie przy dwóch smykach nie jest komfortowe :) Raczej musimy mieć wszystko na miejscu. Auta nie będzie, a wypożyczanie to kolejny niepotrzebny koszt.

Joe

Posty: 12

 
Przed nami podobny dylemat, lecz jednakże bezpieczeństwo i komfort non stop na pierwszym miejscu. Pewnie zdecydujemy się na wycieczki rodzinne all inclusive, bowiem każde inne rozwiązanie przy dwóch smykach nie jest komfortowe :) Raczej musimy mieć wszystko na miejscu. Auta nie będzie, a wypożyczanie to kolejny niekonieczny koszt.

Złoty

Posty: 9

 
Mieliśmy dwie opcje do wyboru w tamtym roku w Tajlandii. Zdecydowaliśmy się na wycieczki rodzinne all inclusive, gdzie wszystko wliczone było w cenę końcową. Przy dzieciach to naprawdę najlepsze odpowiednie rozwiązanie. Nie wyobrażam sobie biegania po sklepach za wodą itp.

pmrm1

Posty: 22